Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awantura między Polakami i Romami. "Zaczęli nas obrażać, więc pogoniliśmy ich"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lipca 2017 r. o 09:26 Powrót do artykułu
Jak potrzebowali pomocy innych jak uciekali poza granicę państwa a teraz wy postepujecie tak samo jak zbrodniarze w stosunku do innych bo są romami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedna pani Wioletta bidula taka,tylko zapomniała powiedzieć że dopiero była na Wólce z tymi samymi towarzyszami zrobiła tam raban i przyjechała na Włostowice myślała że jej się przestraszą mają ją na monitoringu berdzo dokładnie widać po co przyjechała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sandomierska już kiedyś potrąciła Roma na ulicy i nikt jej za to nic nie zrobił, bo to stary kapuś cbs-owski. Jak ktoś nie wie to niech sobie przejży internet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sandomierska już kiedyś potrąciła Roma na ulicy i nikt jej za to nic nie zrobił, bo to stary kapuś cbs-owski. Jak ktoś nie wie to niech sobie przejży internet. To ja bym teraz uważał, bo jak nie ma za to kary to porozjeżdża was jak karaluchy :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dajcie sobie spokój z tym kapusiowaniem bo nudne się zrobiło. Już tego nie łykamy. Stara śpiewka która nigdy się nie potwierdziła. Nigdy nikt na to nie pokazał dowodu. Hallloooo TO NIE DZIAŁA! W kółko to samo i to samo. Violka kapuś. Każdy kto to napisze niech zamiesci od razu na to dowód bo w przeciwnym wypadku jest zwykłym frajerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 2009 roku dała świadectwo swojej prawdomówności i honoru. W taki sam sposób woziła swoich ''chłopaczków'' ,rzucali sie i dostali po ryju zamiast przyjąć to na klate i z honorem to polecieli na policje i wymyslili bajke o haraczu. Jesteście tacy sztywni ze dupy by wami nie wytarł bo by dalej śmierdziała. Nie masz pojęcia co znaczy Nacjonalizm,zamiast naklejki White power powinnaś mieć Jestem Kapusiem. Wszystkich chętnych po dowody konfidenctwa Wiolki i jej gacha zapraszam na Lipową.                           Leszek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to pisze wieloletni informator policyjny :-D Lesiu, Lesiu siedz ty na tej Lipowej w swojej norze, bo za to nadawanie lepiej żebyśmy się nie spotkali... Ps. Nie chcij żebym ja opisał twoją historię :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Violka violka to dziewczyna każdy kto chce ją dyma. Nawet kaban Daszczyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No....argumenty się kończą - szmacenie zaczyna. Żeby wam jeszcze coś to dało idioci z urazami z dziecinstwa po prowadzeniu się własnych matek.Nie Lesiu? A i jeszcze jedno to co się wydarzyło parę lat temu to BAGAŻ sam dobrze wiesz. Nie zapomnij pokazać papierów kto pierwszy poleciał na psy. Laska miała prawo się bronić i zrobiła to koncertowo. Wydymala cie bez mydła ptysiu. ;-) Zresztą kto cię nie dymał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ale sie uśmiałem dyziu, po pierwsze odsiedzialem za was łachy pare lat nikt z normalnych ludzi nie ma mi nic do zarzucenia. Grypsowalem od poczatku do końca a frajery i łachy nie grypsuja. Ty jak bedziesz siedzial to nie bedziesz grypsował. Chetnie sie z toba spotkam bo jak widzę to ci niezle pory faluja ze nawet sie nie przedstawisz. Ja mam na was dokumety a na mnie nie ma nic i nigdy nie bedzie, ha ha ha...                              Na szczęście konfidenci tez ida siedzieć jak nie sa juz potrzebni ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiolka, kurą bylas i kurą zostaniesz jak twoja matka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze wiesz "sztywniaku" ze to nie z dyzmą gadasz. Nie mydl ludziom oczu bo mnie coraz bardziej prowokujesz i zaraz ci przypomnę parę faktów. A parę lat to ty siedziales za gwalcenie prostytutek - sic! (nawet one ci dać nie chciały ) zresztą dla twojej wiadomości i dawnej znajomości ;-) teraz tez po smarach jeździsz. I co ze grypsowales? Jak się tyle lat dla firmy pracuje to i to i owo ginie - nie? Ty wiesz o czym ja piszę ptysiu i lepiej ci mówię złam mordę. Ciao.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lenin 8 lat papieru donieść nie możesz. 8 lat chodzisz i pie..rdolisz. pokaż papier na Dyzme. Albo zamknij mordę napinaczu z kanałów internetowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedstaw sie zasrancu i przyjedz to ci pokaze dokumenty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty a to nie u "tych kur" twoja stara dwa razy w tygodniu podłogi myje??? Buchaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim pokaż bo jeszcze NIKT nie widział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaku z falistej tektury jak jestes taki kozak to sie przedstaw to ja powiem cos o tobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daszczyk to alkoholik, dajcie już chłopakowi spokój.  To ta sama liga co Młody z osiedla.  Oni przegrali swoje życie... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
file:///C:/Users/dell/Desktop/dok.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spytajcie tej całej wioli sandomierskiej ala jaworskiej jak to kilka lat temu razem z daszczykiem nijakim dyzmą latali po lubelskich cbś i opowiadali o tym jak to ich napadniąto i próbowano wymusić haracz. SĄ NA INTERNECIE JESZCZE ARTYKÓŁY I FILMY W TVN 24 O TYM.Wystarczy wpisać np OFIARA W STRACHU hi hi albo coś tam o PUBIE CORNNER .Ten SUCHY BADYL bo taką ksywką się posługiwała to UCHO NAMBER ONE w okolicy a kto to neguje jest taki sam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...